Religiös skulptur barock 1600-tal
2012-10-03
149949
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RELIGIÖS SKULPTUR, barock 1600-tal, höjd 24 cm
Skador