Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, genombrutet brätte, 1700-tal, dekor med trana, 23,5 cm
Nagg, lagad
150005
2012-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här