Drakvalpar i stengods Kåge för Gustavsberg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURINER, drakvalpar, Gustavsberg, stengods, vit resp. blå glasyr, signerad GUSTAVSBERG KÅGE, höjd ca 10-11, längd ca 12,5-20 cm

Den blå med omfattande lagningar, den vita med glasyrdefekt

150007

2012-10-03