Drakvalpar i stengods Kåge för Gustavsberg
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURINER, drakvalpar, Gustavsberg, stengods, vit resp. blå glasyr, signerad GUSTAVSBERG KÅGE, höjd ca 10-11, längd ca 12,5-20 cm
Den blå med omfattande lagningar, den vita med glasyrdefekt
150007
2012-10-03