Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POTTSKÅP, 1700-tal, höjd 72, 44x37 cm

Slitage

150016

2012-10-03