Stig Lindberg för Gustavsberg
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPFOT, KANNA, VASER, 3 st, stengods, glasyr i rött och brunt, Stig Lindberg, Gustavsberg, signerade Stig Lindberg samt märkta med Gustavsbergs studiohand, årsmärkta 1958-70, höjd 9-17,5 cm
Enstaka nagg
150048
2012-10-03