Stig Lindberg för Gustavsberg

Stig Lindberg för Gustavsberg
Stig Lindberg för Gustavsberg
Stig Lindberg för Gustavsberg
Stig Lindberg för Gustavsberg

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

BORDSLAMPFOT, KANNA, VASER, 3 st, stengods, glasyr i rött och brunt, Stig Lindberg, Gustavsberg, signerade Stig Lindberg samt märkta med Gustavsbergs studiohand, årsmärkta 1958-70, höjd 9-17,5 cm

Enstaka nagg

150048

2012-10-03