Vävnad flamskteknik

Vävnad flamskteknik
Vävnad flamskteknik
Vävnad flamskteknik
Vävnad flamskteknik
Vävnad flamskteknik
Vävnad flamskteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄVNAD, flamskteknik, signerad GH, traditionellt skånskt mönster från 1835, 58x59
Proveniens: Vävd av Gerda Halldén 1890-1954, Helsingborg

150059

2012-10-02