Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GENBERG, Anton (1862-1939): Norrländskt vinterlandskap, signerad och daterad A. Genberg 1910, olja på duk, 73x99 cm
Något smärre färgbortfall
150061
2012-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här