Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GENBERG, Anton (1862-1939): Norrländskt vinterlandskap, signerad och daterad A. Genberg 1910, olja på duk, 73x99 cm

Något smärre färgbortfall

150061

2012-10-02