Spelbord Carl Diedrich Fick
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPELBORD, sengustavianskt stockholmsarbete signerat C D Fick samt SEAST-stämpel, fanérat med mahogny, dekorbeslag av mässing, höjd 77, 88x44 cm
Sprickor, någon lagning, ytskador, nyckel ej tillhörande
150070
2012-10-10