Spelbord Carl Diedrich Fick

Spelbord Carl Diedrich Fick
Spelbord Carl Diedrich Fick
Spelbord Carl Diedrich Fick
Spelbord Carl Diedrich Fick
Spelbord Carl Diedrich Fick
Spelbord Carl Diedrich Fick

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt stockholmsarbete signerat C D Fick samt SEAST-stämpel, fanérat med mahogny, dekorbeslag av mässing, höjd 77, 88x44 cm

Sprickor, någon lagning, ytskador, nyckel ej tillhörande

150070

2012-10-10