Per Wilhelm Cedergren akvarell
Valmis
2012-10-03
150084
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Stockholmsmotiv med Kastellholmen, akvarell, signerad, 13x18 cm