Per Wilhelm Cedergren akvarell

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Stockholmsmotiv med Kastellholmen, akvarell, signerad, 13x18 cm

150084

2012-10-03