Richard Henry Wright akvarell

Richard Henry Wright akvarell
Richard Henry Wright akvarell
Richard Henry Wright akvarell
Richard Henry Wright akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WRIGHT, Richard Henry (1857-1930): Vy över Hagia Sofia, signerad R H Wright, akvarell, 10,5x27 cm

150092

2012-10-17