Skålfat tenn

Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

SKÅLFAT, 3 st, tenn 1800-tal, varav ett stämplat London, diameter 34-46 cm

150109

2012-10-01