Adriano Grasso Caprioli oljemålning
2012-10-02
150147
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CAPRIOLI, Adriano Grasso (född1927): Komposition, signerad och daterad Adriano 1960, olja på duk, 100x80 cm