Adriano Grasso Caprioli oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAPRIOLI, Adriano Grasso (född1927): Komposition, signerad och daterad Adriano 1960, olja på duk, 100x80 cm

150147

2012-10-02