Raymond Moretti blandteknik

Raymond Moretti blandteknik
Raymond Moretti blandteknik
Raymond Moretti blandteknik
Raymond Moretti blandteknik

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MORETTI, Raymond (1931-2005): Komposition med fiskar, signerad och daterad Moretti -59, blandteknik, 54x74 cm

Kuntoraportti

150151

Päivämäärä:

2012-10-02