Raymond Moretti blandteknik
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MORETTI, Raymond (1931-2005): Komposition med fiskar, signerad och daterad Moretti -59, blandteknik, 54x74 cm
Kuntoraportti
150151
Päivämäärä:
2012-10-02