Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÖNSTER, 2+2+1 st, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, jugend, 118x60,5 resp 109x46 resp113x44 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Smärre slitage, mindre skador
150168
2012-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här