Fönster blyinfattat glas jugend

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÖNSTER, 2+2+1 st, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, jugend, 118x60,5 resp 109x46 resp113x44 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Smärre slitage, mindre skador

150168

2012-10-17