Charles Roka oljemålningar

Charles Roka oljemålningar
Charles Roka oljemålningar
Charles Roka oljemålningar
Charles Roka oljemålningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Lekande barn, signerad Roka, olja på duk, 80x64 cm

150210

2012-10-03