Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): Fullmastriggare, Tristan da Cunha, signerad Roland S, färglitografi, 41x61 cm, med dedikation "To Ian Fleming..." (Administrator på Tristan da Cuhna)
150224
2012-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här