Roland Svenssom färglitografi

Roland Svenssom färglitografi
Roland Svenssom färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Midvinter Tornösund", signerad och numrerad Roland S. 150/225, färglitografi, 29x36 cm

150227

2012-10-02