Albert Bitran gouache
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BITRAN, Albert (Frankike född 1929): Utan titel, signerad och daterad Bitran -60, gouache på papper, 51x65 cm
Signed and dated, gouache on paper.
PROVENIENS: Galerie Ariel, Paris, katalognr 3378
150250
2012-10-02