Axel Lind olja

Axel Lind olja
Axel Lind olja
Axel Lind olja
Axel Lind olja

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LIND, Axel (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 225x183 cm

smärre färgbortfall

150256

2012-09-29