Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): "Kropp och landskap", färglitografi, signerad och daterad 66, 30/100, 25x35 cm

150264

2012-10-02