Petter Thoen färglitografi

Petter Thoen färglitografi
Petter Thoen färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THOEN, Petter (född 1943):"He had only one thing on his mind!", färglitografi, signerad P. Thoen, 53/360, 50x37 cm

150266

2012-10-02