Svend Drews oljemålning

Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DREWS, Svend (1919-2003): Skördelandskap, signerad Sv Drews, olja på duk, 80x110 cm

150273

2012-10-05