Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 159x140 cm
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare
150276
2012-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här