Kandelabrar stockholmsarbeten

Kandelabrar stockholmsarbeten
Kandelabrar stockholmsarbeten
Kandelabrar stockholmsarbeten
Kandelabrar stockholmsarbeten
Kandelabrar stockholmsarbeten
Kandelabrar stockholmsarbeten

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, stockholmsarbeten i Karl Johan, för 3 ljus vardera, förgylld brons, pressad dekor i mässing på foten, höjd 44,5 cm

Bristningar, skador på dekorelement

150309

2012-10-02