Berndt Friberg miniatyrer

Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER, 5 st, Berndt Friberg, Gustavsberg, samtliga signerade Friberg, höjd 2-8,5 cm

Den stora blå miniatyrvasen med mynningsnagg

150327

2012-10-02