Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER, 5 st, Berndt Friberg, Gustavsberg, samtliga signerade Friberg, höjd 2-8,5 cm
Den stora blå miniatyrvasen med mynningsnagg
150327
2012-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här