Vägglampetter i stengods Lisa Larson unik
Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
LJUSLAMPETTER, 1 par, RELIEF, glaserat stengods, signerade Lisa L. och studiohanden (unika föremål 1954-80), Gustavsberg, i form av man och kvinna resp fågel, höjd ca 34,5 cm
Mannen med omfattande skador och lagningar på magen, näbben på fågeln lagad
150340
2012-10-02