Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGRELIEF, delvis glaserat stengods, signerad och daterad Stig L. (Lindberg), Gustavsberg, Luma-tv 1963, 17,5x22 cm
Kantnagg
150341
2012-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här