Relief i stengods Stig Lindberg Luma-tv 1963

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGRELIEF, delvis glaserat stengods, signerad och daterad Stig L. (Lindberg), Gustavsberg, Luma-tv 1963, 17,5x22 cm

Kantnagg

150341

2012-10-02