Oidentifierad konstnär akvarell
2012-10-03
150343
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Floden Dnieper, akvarell, 22,5x38 cm