Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SCHULTZBERG, Anselm (1862-1945): Vinterskog, signerad och daterad A Schultzberg Ryggen 1914, olja på duk, 67x93 cm

150356

2012-10-05