Martin Wickström färgserigrafi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WICKSTRÖM, Martin (född 1957): Bourani, signerad och numrerad Martin Wickström 52/450, färglitografi, 53x66 cm

150420

2012-10-02