Per-Hilding Perjons oljemålning
2012-10-03
150421
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PERJONS, Per-Hilding, (1911-98): Dalkarl, signerad och daterad -48, olja på pannå, 45x37 cm