Lotten von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEGERFELT, Lotten von (1834-1915): Norrland högvatten, signerad och daterad L v Gegerfelt 98, olja på pannå, 24x33 cm

150437

2012-10-02