Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska växter, signerad och daterad K.A. Pehrson -90, 349/385, färglitografi, 39x58 cm

150451

2012-10-03