Olle Carlström oljemålning
2012-10-03
150452
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARLSTRÖM, Olle (1920-2007): Komposition, signerad Olle Carlström, olja på duk, 72x50 cm
Krackelerad