Olle Carlström oljemålning

Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLSTRÖM, Olle (1920-2007): Komposition, signerad Olle Carlström, olja på duk, 72x50 cm

Krackelerad

150452

2012-10-03