Olle Carlström oljemålning
2012-10-03
150453
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARLSTRÖM, Olle (1920-2007): "Halvmånsnatt", signerad och daterad Olle Carlström 1967, a tergo Olle Carlström Bohuslän 67, olja på duk, 70x82 cm
Proveniens: Gummesons Konstgalleri