Olle Carlström oljemålning

Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLSTRÖM, Olle (1920-2007): "Halvmånsnatt", signerad och daterad Olle Carlström 1967, a tergo Olle Carlström Bohuslän 67, olja på duk, 70x82 cm
Proveniens: Gummesons Konstgalleri

150453

2012-10-03