Elis Ryberg färglitografi

Elis Ryberg färglitografi
Elis Ryberg färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RYBERG, Elis (född 1919): "Utsikt mot Fåfängan", signerad Elis Ryberg, 145/360, färglitografi, 51x63 cm

Buktig

150455

2012-10-03