Rune Hagman olja

Rune Hagman olja
Rune Hagman olja
Rune Hagman olja
Rune Hagman olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAGMAN, Rune (född 1914): Den röda fjädern, signerad och daterad R.Hagman 42, olja på duk, 58x45 cm

Ytskada

150457

2012-10-04