Uno Vallman olja
2012-10-04
150459
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman 47, olja på duk, 20x19 cm
Bubblig yta, krackeleringar