Lars Rolf olja

Lars Rolf olja
Lars Rolf olja
Lars Rolf olja
Lars Rolf olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF, Lars (1923-2001): "Landskap III", monogramsignerad LR, olja på duk, 54x70 cm

150460

2012-10-04