Erik Gnista olja

Erik Gnista olja
Erik Gnista olja
Erik Gnista olja
Erik Gnista olja

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GNISTA, Erik (1898-1954): Parkbänken, signerad Gnista, olja på duk, 49x67 cm

Kuntoraportti

150461

Päivämäärä:

2012-10-04