Erik Gnista olja
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GNISTA, Erik (1898-1954): Parkbänken, signerad Gnista, olja på duk, 49x67 cm
Kuntoraportti
150461
Päivämäärä:
2012-10-04