Herrarmbandsur Vacheron & Constantin stål

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VACHERON & CONSTANTIN, referens 4301, manuellt herrarmbandsur, omkring 1949, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk kaliber P454/5B, nr 495696, 17 jewels, adjusted to temperatures, centrumsekundvisare, boett av stål, skinnband, diameter 35 mm, certifikat medföljer

Urtavlan med missfärgning och skador, baksidan med obetydliga repor

150467

2012-10-14