Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MANUSKRIPTBLAD, indopersisk, akvarellerad jaktscen, textsida a tergo, bladstorlek 32x19 cm
Fläckar, lagning
150471
2012-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här