Indopersisk akvarell

Indopersisk akvarell
Indopersisk akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MANUSKRIPTBLAD, indopersisk, akvarellerad jaktscen, textsida a tergo, bladstorlek 32x19 cm

Fläckar, lagning

150471

2012-10-03