Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AFFISCH, (1900-tal), efter Paul Colin (1892-1985), "Bal des Arts Douanier Rousseau", 1949, 59x39 cm, enligt uppgift föreställande Dali, Toklas, Gertrud Stein
omfattande skador
150474
2012-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här