Affisch 1900-tal

Affisch 1900-tal
Affisch 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFFISCH, (1900-tal), efter Paul Colin (1892-1985), "Bal des Arts Douanier Rousseau", 1949, 59x39 cm, enligt uppgift föreställande Dali, Toklas, Gertrud Stein

omfattande skador

150474

2012-10-04