Matservisdelar Eugen Gustavsberg

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MATSERVISDELAR, 55 st., Eugen, Gustavsberg, bestående av, 7 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 14 förrättstallrikar, 7+8 assietter, 3 skålar, 2 uppläggningsfat

Kuntoraportti

Slitage samt enstaka missfärgningar, krackeleringar

150475

Päivämäärä:

2012-10-02