Matservisdelar Eugen Gustavsberg
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MATSERVISDELAR, 55 st., Eugen, Gustavsberg, bestående av, 7 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 14 förrättstallrikar, 7+8 assietter, 3 skålar, 2 uppläggningsfat
Kuntoraportti
Slitage samt enstaka missfärgningar, krackeleringar
150475
Päivämäärä:
2012-10-02