Skulptur i patinerad gips

Skulptur i patinerad gips
Skulptur i patinerad gips
Skulptur i patinerad gips
Skulptur i patinerad gips
Skulptur i patinerad gips
Skulptur i patinerad gips
Skulptur i patinerad gips
Skulptur i patinerad gips

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, omkring 1900, patinerad gips, pojke och groda, otydligt stämplad, höjd 52 cm

skador, färgbortfall

150491

2012-10-04